Strona główna
Home    Kontakt
 
 
Zmiana godzin pracy!
GODZINY OTWARCIA
BIURA LGD:

Poniedziałek - Piątek
7.30 -15.30
Menu serwisu
Strona główna
Stowarzyszenie
Informacje o Koronie
Turystyka
Organizacje
Kultura
Obiekty użyteczności publicznej
Gospodarka
Informacje praktyczne
Ogłoszenia
Galeria zdjęć
Pobierz pliki
Mapa serwisu
Kontakt
Linki
Leader 2014-2020
Informacje wstępne
PROW 2014-2020
RLKS 2014-2020
Rozporządzenia
LSR
Leader 2007-2013
Przewodnik po PROW
Rozporządzenia
Broszurki
LSR
Wnioski i załączniki
Harmonogram naborów
Funkcjonowanie LGD
Wyszukiwarka
Filmy o Koronie
YoutubeOto zarchiwizowane elementy dla 09 2012


Rodzinnie na placu zabaw w Zdzięsławicach PDF Drukuj E-mail
czwartek, 27 wrzesień 2012
ImagePierwsza niedziela tej jesieni była doskonałą okazją do zorganizowania Pikniku Rodzinnego w Zdzięsławicach połączonego z uroczystym otwarciem placu zabaw Na Stawiskach. Wspomniany plac zabaw został wybudowany dzięki staraniom Gminy Michałowice, która pozyskała dotację w ramach działania „Odnowa i Rozwój Wsi” objętego PROW na lata 2007-2013 poprzez złożenie wniosku do Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa.

Czytaj całość...


Konkurs fotograficzny "Moje Zielonki w obiektywie" PDF Drukuj E-mail
czwartek, 27 wrzesień 2012
ImageSołectwo Zielonki i Biblioteka Publiczna w Zielonkach zapraszają wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym "Moje Zielonki w obiektywie" - zdjecia do kalendarza na rok 2013. Celem konkursu jest zgromadzenie zdjęć ukazujących piękno wsi Zielonki, jej krajobraz, tradycje, architekturę i mieszkańców, w tym zdjęć archiwalnych. Efektem konkursu będzie wydanie kalendarza na rok 2013, promującego sołectwo Zielonki, w którym znajdą się wybrane fotografie konkursowe. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone. Prace należy przesłać do 31 października 2012 r. Komplet prac na konkurs powinien zawierać maksymalnie 5 zdjęć, kolorowych lub czarno-białych, niekoniecznie aktualnych.

Czytaj całość...


Bezpieczny w drodze! PDF Drukuj E-mail
czwartek, 27 wrzesień 2012
ImageZapewnienie bezpieczeństwa jest zadaniem priorytetowym każdej placówki. Mając to na uwadze Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Wielkiej Wsi po raz trzeci przystąpiła do konkursu „Odblaskowa szkoła”, którego organizatorem jest Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolskie Kuratorium Oświaty, Małopolski Urząd Wojewódzki i  Wojewódzki Urząd Marszałkowski.

Czytaj całość...


Uroczystość otwarcia boiska w Szkole Podstawowej w Wielkiej Wsi PDF Drukuj E-mail
wtorek, 25 wrzesień 2012
Image22 września 2012 r. na stałe zapisze się w dziejach kroniki szkoły jako dzień niezwykły. W tym czasie zaszczycili nas swoją obecnością Wójt Gminy Wielka Wieś - Pan Tadeusz Wójtowicz, zastępca Wójta - Pan Krzysztof Wołos, dyrektorzy szkół, radni Gminy Wielka Wieś. Uroczystość otwarcia boiska rozpoczęła się ceremoniałem szkolnym i przywitaniem zaproszonych gości przez Panią Dyrektor Martę Stochalską -  Budzyn.

Czytaj całość...


VI Bieg Po Dolinie Będkowskiej o Puchar Wójta PDF Drukuj E-mail
wtorek, 25 wrzesień 2012
ImageImage23 września w Dolinie Będkowskiej, przy wspaniałej słonecznej pogodzie, odbył się VI Bieg o Puchar Wójta Po Dolinie Będkowskiej. W biegu wzięła udział rekordowa ilość prawie pięciuset zawodników, dorosłych i dzieci, których liczba przekroczyła oczekiwania organizatorów. Dorośli rywalizowali na trasie długości 4600 metrów, a dzieci, stosownie do wieku na krótszych dystanach od 100 do 1000 metrów. Organizatorami biegu byli KKS „Jura Moto Sport” i Jurajska Izba Gospodarcza. Współorganizatorami, gminy Jerzmanowice-Przeginia, Zabierzów i Wielka Wieś.

Czytaj całość...


KONKURS FOTOGRAFICZNY KORONA W OBIEKTYWIE - DŁUŻSZY TERMIN SKAŁADANIA PRAC KONKURSOWYCH! PDF Drukuj E-mail
piątek, 21 wrzesień 2012
ImageSzanowni Państwo!
Uprzejmie informujemy o przedłużeniu terminu składania prac do dnia 5 października 2012r. (piątek) w ramach konkursu fotograficznego „Korona w obiektywie”. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdą Państwo poniżej. Serdecznie zapraszamy do składania prac.

Czytaj całość...


Konkursy adresowane do wolontariuszy PDF Drukuj E-mail
piątek, 21 wrzesień 2012
ImageRegionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie działające przy Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych oraz Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce, zapraszają do udziału w konkursach adresowanych do wolontariuszy oraz organizacji i placówek współpracujących z wolontariuszami.

Czytaj całość...


baner
logo
Mapy PROW
Małe Projekty
Odnowa i Rozwój Wsi
Tworzenie i Rozwój Mikroprzedsiębiorstw
Różnicowanie w kierunku Działalności Nierolniczej
multicel logo
Kalendarium
Styczeń 2019 Luty 2019 Marzec 2019
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
Tydzień 5 1 2
Tydzień 6 3 4 5 6 7 8 9
Tydzień 7 10 11 12 13 14 15 16
Tydzień 8 17 18 19 20 21 22 23
Tydzień 9 24 25 26 27 28
Aplikacja Mobilna Korony
korona
Aplikację można pobrać na
urządzenia z IOS i Android


Sklep App Store (IOS)
QR___app_store.jpg

Sklep Google Play (Android)
QR__google_play.jpg