Strona główna
Home    Kontakt
 
 
Zmiana godzin pracy!
GODZINY OTWARCIA
BIURA LGD:

Poniedziałek - Piątek
7.30 -15.30
Menu serwisu
Strona główna
Stowarzyszenie
Informacje o Koronie
Turystyka
Organizacje
Kultura
Obiekty użyteczności publicznej
Gospodarka
Informacje praktyczne
Ogłoszenia
Galeria zdjęć
Pobierz pliki
Mapa serwisu
Kontakt
Linki
Leader 2014-2020
Informacje wstępne
PROW 2014-2020
RLKS 2014-2020
Rozporządzenia
LSR
Leader 2007-2013
Przewodnik po PROW
Rozporządzenia
Broszurki
LSR
Wnioski i załączniki
Harmonogram naborów
Funkcjonowanie LGD
Wyszukiwarka
Filmy o Koronie
YoutubeOto zarchiwizowane elementy dla 08 2008


Harmonogram spotkań konsultacyjnych dotyczących budowania LSR PDF Drukuj E-mail
czwartek, 28 sierpień 2008
ImageInformujemy wszystkich zainteresowanych, iż rozpoczęły się intensywne przygotowania do tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru na którym działa Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa.
Aby usprawnić proces analizowania zebranych przez ostatnie miesiące wniosków od organizacji i osób indywidualnych niezbędnych do opracowania LSR, powołano kilka grup roboczo- konsultacyjnych.

Czytaj całość...


II Małopolskie Święto Warzyw PDF Drukuj E-mail
środa, 27 sierpień 2008
ImageSerdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w II Małopolskim Święcie Warzyw, który odbędzie się dnia 7 września 2008 roku na terenie Lotniska Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim.
 

Gospodarzem tej cyklicznej imprezy jest Gmina Igołomia-Wawrzeńczyce, natomiast nasze Stowarzyszenie  jest jednym z współorganizatorów i inicjatorów tego święta. Patronat nad imprezą sprawują: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałek Województwa oraz Wojewoda Małopolski a także Poseł do Parlamentu Europejskiego- Czesław Siekierski.

Czytaj całość...


Dożynki Parafialne w Więcławicach PDF Drukuj E-mail
środa, 27 sierpień 2008
ImageW dniach 23-24 sierpnia w Parafii Św. Jakuba Apostoła w Więcławicach Starych (gm. Michałowice) odbyły się Dożynki Parafialne.

Jak co roku na przybyłych gości czekało wiele atrakcji, m.in. koncert duetu Ewy Urygi i jazzmana Dariusza Ziółka, występ orkiestry dętej „Hejnał” z Więcławic oraz zabawy taneczne z zespołami muzycznymi. W  międzyczasie odbywały się także loterie oraz konkursy, z których wielkim zainteresowaniem cieszył się konkurs koszy i ciast dożynkowych.

Czytaj całość...


Szkocja - Operation Unity 2 PDF Drukuj E-mail
piątek, 22 sierpień 2008
ImageW dniach 3-19 lipca odbył się drugi już wyjazd młodzieży do Szkocji pod opieką p. Marii Gorzkowskiej Mbeda.Był on zorganizowany w ramach projektu „Młodzi w działaniu“  pt.  OPERATION UNITY 2. Projektodawcą  była strona szkocka. Uczestnikami tego wielostronnego projektu byli Polacy, Finowie, Czesi oraz Szkoci, razem 38 osób. Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa reprezentowała grupa młodzieży członków orkiestry Wieniawa – 9.

Czytaj całość...


X Dożynki powiatu krakowskiego PDF Drukuj E-mail
czwartek, 21 sierpień 2008
ImageZe względu na to,iż społeczność mieszkańców Korony Północnego Krakowa stanowi 1/3 wszystkich mieszkańców powiatu krakowskiego. Informujemy i jednocześnie zapraszamy Wszystkich na Dożynki powiatu krakowskiego, których organizatorem i gospodarzem jest w tym roku Miasto i Gmina Słomniki. Szczegółowy plan imprezy odbywającej się 24 sierpnia 2008r. przedstawiamy poniżej.


Czytaj całość...


Wakacje w Koronie PDF Drukuj E-mail
środa, 20 sierpień 2008
ImageW czasie wakacji odbyło się wiele wydarzeń plenerowych. Wszystkie Gminy wykazały się pomysłowością podczas organizacji cyklicznych lub całkiem nowych imprez . Wszędzie gdzie działo się coś ciekawego swoja obecność i istnienie zaznaczali członkowie Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa. Jeżeli niektóre imprezy Państwa ominęły nic straconego wraz ze złotą polską jesienią nadchodzi czas imprez dożynkowych i wielu innych tego typu. W organizację większości z nich członkowie naszego Stowarzyszenia będą włączeni bezpośrednio. Aby znać terminy nadchodzących imprez zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego nowopowstałego KALENDARIUM.

Czytaj całość...


Spotkania informacyjno-robocze Małopolskiej Sieci LGD PDF Drukuj E-mail
wtorek, 19 sierpień 2008
ImageW  ostatnim czasie odbyły się dwa spotkania informacyjne zorganizowane przez Małopolską Sieć LGD. Sprawy na nich poruszane dotyczyły  głównie  problemu rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym nowych Statutów przez Stowarzyszenia oraz procesu związanego z  budowaniem  LSR. W każdym ze spotkań wzięło udział dwóch przedstawicieli Stowarzyszenia Korona Północnego Krakowa. W spotkaniach pomocą w rozwiązywaniu różnych zagadnień dotyczących Lokalnych Grup Działania, jak i pomocą prawną uczestników spotkań wspierali pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
baner
logo
Mapy PROW
Małe Projekty
Odnowa i Rozwój Wsi
Tworzenie i Rozwój Mikroprzedsiębiorstw
Różnicowanie w kierunku Działalności Nierolniczej
multicel logo
Kalendarium
Kwiecień 2019 Maj 2019 Czerwiec 2019
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
Tydzień 18 1 2 3 4
Tydzień 19 5 6 7 8 9 10 11
Tydzień 20 12 13 14 15 16 17 18
Tydzień 21 19 20 21 22 23 24 25
Tydzień 22 26 27 28 29 30 31
Aplikacja Mobilna Korony
korona
Aplikację można pobrać na
urządzenia z IOS i Android


Sklep App Store (IOS)
QR___app_store.jpg

Sklep Google Play (Android)
QR__google_play.jpg